OKÄND KONSTNÄR, efter Picasso, olja på pannå.

4526476. OKÄND KONSTNÄR, efter Picasso, olja på pannå.

Ram ca 58 x 74 cm.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ram ca 58 x 74 cm.

Bruksskick.

Antal besök: 229