OLAF GULBRANDSEN, olja på duk, signerad och daterad 1913.

452557. OLAF GULBRANDSEN, olja på duk, signerad och daterad 1913.

Fartyg till havs. Ca 37 x 58 cm.

Smärre färgbortfall. Dukskada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 290