Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
LARS FLORÉN. Stilleben, olja på duk, signerad.
452539. LARS FLORÉN. Stilleben, olja på duk, signerad.
ca 38 x 45 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
ca 38 x 45 cm.
Kalmar Auktionsverk
3 185