PLUNTA OCH SUPKOPPAR, 6 st, förgylld mässing, Pierre Forsell för Skultuna.

452511. PLUNTA OCH SUPKOPPAR, 6 st, förgylld mässing, Pierre Forsell för Skultuna.

Pluntans höjd ca 18. Kopparnas höjd ca 4 cm.

Obetydligt ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Obetydligt ytslitage.

Antal besök: 552