PELARBORD samt stol o sybord.

PELARBORD samt stol o sybord.
4524959. PELARBORD samt stol o sybord.

Stol
Höjd ca 91 cm
Bredd ca 43 cm
Djup ca 41 cm
Sitthöjd ca 46 cm
Pelarbord
Höjd ca 60 cm
Bredd ca 60 cm
Djup ca 43 cm
Sybord
Höjd ca 74 cm
Bredd ca 71 cm
Djup ca 48 cm.

repor, nött, skador, märken, lösa delar, torrsprickorfanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stol
Höjd ca 91 cm
Bredd ca 43 cm
Djup ca 41 cm
Sitthöjd ca 46 cm
Pelarbord
Höjd ca 60 cm
Bredd ca 60 cm
Djup ca 43 cm
Sybord
Höjd ca 74 cm
Bredd ca 71 cm
Djup ca 48 cm.

Antal besök: 208