Auktionshuset Kolonn
Speglar
SPEGEL med slipat glas, gustaviansk stil, 1900-tal.
45249. SPEGEL med slipat glas, gustaviansk stil, 1900-tal.
Ca 75 x 79 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Ca 75 x 79 cm.
Bruksslitage.
Auktionshuset Kolonn
875