VAS & SKÅL, glas, Sölvesborg & Reijmyre.

4524856. VAS & SKÅL, glas, Sölvesborg & Reijmyre.

Vas, höjd ca 42,5 cm.
Skål, 19,5x11 cm, höjd ca 11 cm.

Nagg & repor på undersidan av vas. I övrigt bruksskick, ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vas, höjd ca 42,5 cm.

Antal besök: 137