BENGT BÖCKMAN. Golfmotiv, färglitografi, signerad och märkt EA x/xx.

452432. BENGT BÖCKMAN. Golfmotiv, färglitografi, signerad och märkt EA x/xx.

Bladstorlek 75 x 55 cm.

Ej i ram. Grafiskt blad.

Bengt Böckman (1937–2014)

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 75 x 55 cm.

Ej i ram. Grafiskt blad.

Bengt Böckman (1937–2014)

Antal besök: 914