SKYLT, BEMÅLAD SPÅNSKIVA OCH SMIDE, "THORSKOGS SLOTT".

4523959. SKYLT, BEMÅLAD SPÅNSKIVA OCH SMIDE, "THORSKOGS SLOTT".

Thorskogs Slott var 2099-11 inspelningsplats för "Stjärnorna på Slottet",
h 128 cm,
b 125 cm,
d 4 cm.

slitage, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

h 128 cm,
b 125 cm,
d 4 cm.

slitage, skador.

Adress

Verkstadsgatan 2
302 62 Halmstad
Sverige

Placering
001
Antal besök: 112