LOTHAR BRAUN (1931). Barocktak, blandteknik.

4523800. LOTHAR BRAUN (1931). Barocktak, blandteknik.

Lothar Braun (1931), barocktak, akvarell, penna och filtpenna på papper, 32,5 x 48,5 cm visningsstorlek, 64 x 78 cm ramstorlek, signerad.

inramad under glas, monterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

inramad under glas, monterad.

Adress

Kölner Str. 60
50859 Köln
Tyskland

Placering
Bilderfach 24
Antal besök: 137