SPANISH SCHOOL, EARLY 20TH CENTURY. Kustutsikt.

4523689. SPANISH SCHOOL, EARLY 20TH CENTURY. Kustutsikt.

Olja ombord.
Signerad ”Ibanez”.
40x100 cm.

I gott skick. Träram, med smärre skador.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja ombord.
Signerad ”Ibanez”.
40x100 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 295