SYBORD, teak, 1900-talets mitt.

452323. SYBORD, teak, 1900-talets mitt.

På hjul. Höjd 53 cm, bredd 35 cm, djup 60 cm.

Bruksslitage, smärre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 545