OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fiskande barn. Olja på duk, signerad Gunnar Andersson, daterad 1915.

452309. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Fiskande barn. Olja på duk, signerad Gunnar Andersson, daterad 1915.

47x68 cm.

Oramad, lagning, smärre fläckar och färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

47x68 cm.

Antal besök: 1 774