ARMBANDSUR, Atlantic Världsmästarur, Jet-Super.

4523066. ARMBANDSUR, Atlantic Världsmästarur, Jet-Super.

Stål
36 mm
Manuell.

Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas. Brukslitage, ålderslitage, repor, spricka i plexiglas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stål
36 mm
Manuell.

Antal besök: 550