Vi använder
cookies
Dölj detta meddelande
Gomér & Andersson Linköping
Glas
Övrigt
LJUSSTAKAR, 4 st, glas, "Prince", Göran Wärff, signerade.
452276. LJUSSTAKAR, 4 st, glas, "Prince", Göran Wärff, signerade.
Höjd ca. 23 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca. 23 cm.
Bruksslitage.
Gomér & Andersson Linköping
198