TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, rotting, 1900-talets slut.

452263. TRÄDGÅRDSGRUPP, 3 delar, rotting, 1900-talets slut.

Bestående av bord och 2 stolar, bordets diameter 73, höjd 57 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 539