AXEL LIND. olja på duk, signerad.

452241. AXEL LIND. olja på duk, signerad.

Vinterlandskap vid sjö. Ca 49 x 61 cm.

En repa.

Axel Lind (1907–2011)

Gör en kostnadsfri värdering!

En repa.

Axel Lind (1907–2011)

Antal besök: 736