TIDSKRIFTER, 9 st, Olympia samt Idrottsbladet, 1940-60-tal.

4522155. TIDSKRIFTER, 9 st, Olympia samt Idrottsbladet, 1940-60-tal.

Vinterolympia 1948 samt 1960
Sommarolympia 1948
Olympiaden 1952
Idrottsbladet 1959,1961, 1963, 1964, 1965.

Bruksslitage, fläckar, smärre skador
Ej helt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vinterolympia 1948 samt 1960
Sommarolympia 1948
Olympiaden 1952

Ej helt genomgångna.

Antal besök: 165