OLLE KÅKS. Färgserigrafi.

452179. OLLE KÅKS. Färgserigrafi.

Komposition. Signerad och numrerad Ea. Daterad -76
58x41 cm.

Mindre hanteringsveck i marginalerna.

Olle Kåks (1941–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

58x41 cm.

Olle Kåks (1941–2003)

Antal besök: 249