LARA SIMONOF. Persikor och Plommon, akryl på duk, signerad samt daterad -08.

452172. LARA SIMONOF. Persikor och Plommon, akryl på duk, signerad samt daterad -08.

Mått 18 x 24 cm.
Daterad -08.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 18 x 24 cm.
Daterad -08.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 603