LARA SIMONOF. Medelhavsfrukter, färglitografi, signerad samt numrerad 42/340.

452165. LARA SIMONOF. Medelhavsfrukter, färglitografi, signerad samt numrerad 42/340.

Totalmått inklusive ram 45 x 52 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 686