SKRIVBORD/RECEPTIONSBORD, trä, 1900-tal.

452160. SKRIVBORD/RECEPTIONSBORD, trä, 1900-tal.

Drickamålat med kurbitsmåleri. Två dörrar med bakomliggande hyllplan.
Längd 147 cm.
Bredd 34,5 cm.
Höjd 90 cm.

Bruksslitage, smärre färgsläpp, låset borttaget från ena dörren.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 147 cm.
Bredd 34,5 cm.
Höjd 90 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 977