FÄLLBORD, fanerat björkrot, 18/1900-tal.

4521396. FÄLLBORD, fanerat björkrot, 18/1900-tal.

Mått 54 x 44 x 66 cm
Signerad Th. B.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 54 x 44 x 66 cm
Signerad Th. B.

Bruksskick.

Antal besök: 204