Krom badrumsspegel med justerbart ljus, 1970-tal.

4521199. Krom badrumsspegel med justerbart ljus, 1970-tal.

Spegelglas med förkromat stålrör. Justerbart lamphuvud.

ca 118x72 cm.

tecken på slitage. En funktionell garanti tillhandahålls inte.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 118x72 cm.

Antal besök: 202