KISTA, märkt E.P.S, skriftlig daterad 1834.

4520990. KISTA, märkt E.P.S, skriftlig daterad 1834.

Beslag i järnsmide, låda, ursprunglig bemålning, mått ca 57, 116 x 75 cm.

Åldersrelaterat slitage, färgbortfall, rost, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 271