TAMBURMAJOR, metall med 24k gulddoublé, Rörmekano, Fagerhult, Skåne, 1900-tal.

452095. TAMBURMAJOR, metall med 24k gulddoublé, Rörmekano, Fagerhult, Skåne, 1900-tal.

Fem krokar/armar. På fyra ben. Särtagbart. Etikettmärkt.
Höjd 181,5 cm.

Bruksslitage, rostanlupet.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 181,5 cm.

Bruksslitage, rostanlupet.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 062