LJUSLYKTOR, 3 st, glas/metall, samtida.

4520929. LJUSLYKTOR, 3 st, glas/metall, samtida.

Höjd exkl handtag ca 50, diameter ca 20 cm.

Ytslitage. Repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ytslitage. Repor.

Antal besök: 117