MUSIKSÅG. "Sandvikens Stradivarius", Bahco.

4520219. MUSIKSÅG. "Sandvikens Stradivarius", Bahco.

Musiksåg med trähandtag. Märkt "Sandvikens Stradivarius". I originalförpackning.
Sågens längd inkl. handtag ca 87 cm.
Mått förpackning ca 90x19x3 cm.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, repor.

Antal besök: 249