5 par vintage manschettknappar med DOLLAR SYMBOL, sterlingsilver.

4520133. 5 par vintage manschettknappar med DOLLAR SYMBOL, sterlingsilver.

sterlingsilver, stämplat, polerat,
ca 2 x 1,6 mm,
Totalvikt ca. 49 g.

tecken på slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 2 x 1,6 mm,
Totalvikt ca. 49 g.

tecken på slitage.

Adress

Friedrich-Ebert-Straße 2
61118 Bad Vilbel
Tyskland

Placering
Gemischt
Antal besök: 80