STOLAR, 4 stycken, stapelbara, Italien, 1900-tal.

4519583. STOLAR, 4 stycken, stapelbara, Italien, 1900-tal.

Höjd ca 83 cm
Bredd ca 45 cm
Djup ca 50 cm
Sitthöjd ca 47 cm.

repor, nött, sitsar trasiga o lagade med träskiva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 83 cm
Bredd ca 45 cm
Djup ca 50 cm
Sitthöjd ca 47 cm.

Antal besök: 321