SKRIVBORD, ek, 1900-tal.

SKRIVBORD, ek, 1900-tal.
451952. SKRIVBORD, ek, 1900-tal.

Längd 130 cm. Bredd 68 cm. Höjd 75 cm.

Bruksslitage, smärre slagmärken och repor förekommer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 558