Rölakan, signerad AW. Cirka 248 x 170 cm.

451939. Rölakan, signerad AW. Cirka 248 x 170 cm.

Polykroma färger.

Bruksslitage. Fläckar. Skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Polykroma färger.

Antal besök: 812