RÄKNEMASKIN, Facit, modell CI 13, Åtvidaberg, 1900-tal.

4519340. RÄKNEMASKIN, Facit, modell CI 13, Åtvidaberg, 1900-tal.

Ca 32 x 22 x 16 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.
Ingen funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 32 x 22 x 16 cm.

Ingen funktionstestad.

Antal besök: 167