BARMÖBEL, bambu/rotting, 1900-talets mitt.

451907. BARMÖBEL, bambu/rotting, 1900-talets mitt.

Böjd form med tre hyllplan inkl skiva.
Längd 143 cm.
Bredd 53 cm.
Höjd 106 cm.

Bruksslitage, fuktskador, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 143 cm.
Bredd 53 cm.
Höjd 106 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 840