SNURRFÅTÖLJ, skinn, Göte Möbler, Nässjö, 1900-talets andra hälft.

451882. SNURRFÅTÖLJ, skinn, Göte Möbler, Nässjö, 1900-talets andra hälft.

Stoppad och häftad skinnklädsel, avknäppbar. Justerbart sittläge. Märkt undertill.
Sitthöjd 38 cm.
Sittdjup 48 cm.

Bruksslitage, bristningar, smärre fläckar och repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sitthöjd 38 cm.
Sittdjup 48 cm.

Antal besök: 12 850