CHIFFONJÉ, avluta fur, sent 1800-tal.

451875. CHIFFONJÉ, avluta fur, sent 1800-tal.

Längd 100, bredd 48, höjd 120 cm.

Bruksslitage samt spricka i luckans insida.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 541