Kalmar Auktionsverk
Konst
Måleri
GUDRUN HOLM. "Öländskt landskap", olja på pannå, signerad och daterad 1948.
451823. GUDRUN HOLM. "Öländskt landskap", olja på pannå, signerad och daterad 1948.
25 x 35 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
25 x 35 cm.
Kalmar Auktionsverk
1 141