KORGSTOLAR, ett par, snörade, 1900-tal.

4517618. KORGSTOLAR, ett par, snörade, 1900-tal.

Bredd 46, djup 62, höjd 77, sitthöjd ca 44 cm.

Bruksskick,
Ställvis påverkan på snörning/rotting.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick,

Antal besök: 375