VÄGGLAMPA, saxmodell, mässing, 1900/2000-tal.

4517577. VÄGGLAMPA, saxmodell, mässing, 1900/2000-tal.

Modell nr 29952.
Kupans diameter ca 30,5 cm.
Längd utdragen ca 79 cm.

Bruksskick. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell nr 29952.
Kupans diameter ca 30,5 cm.
Längd utdragen ca 79 cm.

Antal besök: 173