KLAFFBORD, mahogny, Empire-stil, 1900-tal.

4517541. KLAFFBORD, mahogny, Empire-stil, 1900-tal.

Rektangulär form med floral intarsiadekor, två klaffar på kortsidorna, längd utfällt ca 133,5 och nedfällt 92,5 cm, bredd 73 och höjd 76,5 cm.

Något bruksslitage, märken, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 182