LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons på marmorsockel, 1800-tal.

451751. LJUSSTAKAR, 1 par, förgylld brons på marmorsockel, 1800-tal.

Höjd 42 cm.

Bruksslitage, nagg, saknas någon prisma.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm.

Antal besök: 555