RYGGSÄCK, läder, "Bölebyns Garveri". 1900-talets sista kvartal.

451738. RYGGSÄCK, läder, "Bölebyns Garveri". 1900-talets sista kvartal.

Fack med spännen på framsida på sidor. Axelremmar.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 11 666