SKUGGFIGURER, 2 st, Thailand, 1900-tal.

4517026. SKUGGFIGURER, 2 st, Thailand, 1900-tal.

1 st. 73 x 42 cm
1 st. 73 x 32 cm.

Bruksskick. Lösa delar. Väldigt sköra.

Gör en kostnadsfri värdering!

1 st. 73 x 42 cm
1 st. 73 x 32 cm.

Antal besök: 101