SALONGSGRUPP, 3 delar, mahogny, nyrokokostil, ett par stolar + pelarbord, 1900-tal.

451606. SALONGSGRUPP, 3 delar, mahogny, nyrokokostil, ett par stolar + pelarbord, 1900-tal.

Stolar, ett par, höjd 99 cm, benslitage.
Pelarbord, höjd 64 cm, diameter 50 cm.

Benslitage stolarna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Benslitage stolarna.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 417