OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, signerad Ulaner och daterad -56.

451595. OKÄND KONSTNÄR, olja på pannå, signerad Ulaner och daterad -56.

Stadsbild. Ca 17 x 21 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Stadsbild. Ca 17 x 21 cm.

Antal besök: 729