KASSASKÅP med SOCKELLÅDA, Hadak, modell P350, 1900-tal.

451578. KASSASKÅP med SOCKELLÅDA, Hadak, modell P350, 1900-tal.

Plåtskylt dörren: Brandsäker klass A60.
Tillverkningsnr 7853299.
Höjd 67 cm, bredd 54 cm, djup 47 cm.
Sockelplåt, höjd 20 cm.
Två nycklar.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Tillverkningsnr 7853299.
Sockelplåt, höjd 20 cm.
Två nycklar.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 3 475