COUPEGLAS, 11 st, Eda Glasbruk. 1900-tal.

451574. COUPEGLAS, 11 st, Eda Glasbruk. 1900-tal.

Brun samt grön glasmassa. Diameter 10, höjd 8 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 2 042