KOMPASS, i trälåda, 18/1900-tal.

451545. KOMPASS, i trälåda, 18/1900-tal.

Lådans storlek
13 x 13 x 10 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lådans storlek
13 x 13 x 10 cm.

Ålders samt bruksslitage.
Funktion ej genomgången.

Antal besök: 1 835