Gästriklands Auktionskammare
Konst
Måleri
LEIF FORMGREN. "Fjällbäck II Funäsdalen", olja på duk, signerad.
451544. LEIF FORMGREN. "Fjällbäck II Funäsdalen", olja på duk, signerad.
46 x 55 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
46 x 55 cm.
Gästriklands Auktionskammare
1 080