TRÄDGÅRDSGUNGA, 1900-talets första hälft.

451543. TRÄDGÅRDSGUNGA, 1900-talets första hälft.

Trä och rep.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Trä och rep.

Bruksslitage.

Antal besök: 717